4 dalykai, kurie gali pakeisti Jūsų nuomonę apie vaikų modeliavimą

Išvaizda – tai dar ne viskas. Gera vaiko išvaizda – nėra vienintelis rodiklis, pagal kurį vaikų modelių agentūros atsirenka modelius. Nors vaiko modelio išvaizda ir įleis jį į modeliavimo pramonę, neturint tinkamos asmenybės ir reikiamų charakterio bruožų, vaikas ilgai šioje industrijoje neužsibus. Vaikų modelių agentūroms reikalingi drąsūs, bendraujantys ir paklusnūs vaikai, todėl vaikams, į modelių pasaulį patekusiems vien dėl savo išvaizdos – jame ilgai užsibūti tikrai neteks.
Išleisti vaiką į mados ir grožio pasaulį – gali nemažai kainuoti. Jokia vaikų modelių agentūra negali imti iš modelio mokesčio už buvimą jų agentūroje, tačiau susimokėti gali tekti nebent už modelio portfolio – profesionalias modelio nuotraukos, kurios yra reikalingos tolimesniam modelio darbui. Nors kai kurios agentūros leidžia atsinešti savo asmeninių nuotraukų, geriau būtų, kad vaiką fotografuotų profesionalus fotografas. Pasamdę patyrusį fotografą, būsite tikri, kad vaiko nuotraukos bus aukšto lygio ir tai padidins galimybę gauti daugiau užsakymų.
Tai didžiulis įsipareigojimas. Jeigu vaiko tėvai dirba pilna darbo dieną, tuomet jiems tikrai bus sunku pastoviai atsiliepti į skambučius dėl modelių atrankų ir t.t. O ir atvykti gali tekti į atranką ar fotosesiją bet kada, todėl tėvams, kurie turi dirbti pilną darbo dieną – tiesiog neturėtų laiko vežioti savo atžalą į atrankas ar fotosesijas.
Modeliavimas vargina. Nors iš šalies atrodo, kad modeliavimas yra linksmas, šaunus ir „kietas“ užsiėmimas, toli gražu tai nėra tiesa. Modeliavimas stipriai nuvargina net suaugusius modelius, ką jau kalbėti apie vaikus. Modelių darbe reikia daug kantrybės – palaukti kol fotografas parinks tinkamą apšvietimą, jeigu fotografuojama lauke, gali tekti palaukti kol saulė atsisuks tinkamu kampu, kad gautųsi gražios nuotraukos. Gali tekti dirbti ir ekstremaliomis sąlygomis – per šaltį, karštį ar su netinkama avalynę, nepatogiais drabužiais. Visa tai turi iškęsti modeliai sukandę dantis, tačiau ar tikrai tai gali iškęsti Jūsų vaikas?