Pagrindinės savybės, pagal kurias vaikų modelių agentūros atsirenka vaikus

Kaip sužinoti ar vaikas turi perspektyvos tapti sėkmingu modeliu ateityje? Pirmiausia, atkreipti dėmesį reikia į tai, kaip vaikas jaučiasi prieš kamerą. Tie vaikai, kurie kameros nebijo ir prieš ją šypsosi, turės didesnį pranašumą modelių pramonėje nei tie, kurie jaučiasi prieš kamerą nepatogiai.
Štai kokios yra pagrindinės savybės, pagal kurias modelių agentūra renkasi vaikus modelius:
• Gebėjimas vykdyti instrukcijas – sunku dirbti su vaikais, kurie yra hiperaktyvūs, daug dūksta ir sunkiai susikoncentruoja.
• Fotogeniškas – drąsus, linksmas, visada į kamerą besišypsantis ir mėgstantis pasimaivyti vaikas – tikrai taps sėkmingu modeliu. Modelių agentūros ieško vaikų, kurie moka pozuoti įvairiomis pozomis ir nesigėdina tai daryti.
• Bendravimas – dauguma vaikų jaučiasi nepatogiai bendraudami su nepažįstamais žmonėmis, todėl tokių modelių industrijai tikrai nereikia, kadangi dirbti su nepažįstamais ir pirmą kartą matomais žmonėmis – teks labai dažnai.
• Gera kūno forma – modelių agentūros, dažniausiai, renkasi vaikus su geromis kūno formomis, todėl vaikas turi maitintis sveikai, kad neturėtų viršsvorio arba nebūtų pernelyg lieknas.
• Savarankiški ir nepriklausomi – kai kurie vaikai bijo būti be savo tėvų. Tai reiškia, kad einant vaikui pozuoti – tėveliai turi eiti kartu ir palaikyti vaiką už rankos. Tokioms vaiko užgaidos modelių agentūros tikrai neturi laiko.