5 skirtingos garsių modelių dietos

Kiekvienas modelis turi savo sveikos mitybos filosofiją, kuria ir naudojasi gyvenime. Taigi apžvelkime kelių modelių dietos filosofijas.
Gisele Bundchen – augaline dieta.
Modelio dietą sudaro 80% daržovių, kita dalis – sveiki grūdai, ančių mėsa bei lašiša. Taip pat Bundchen sąraše nėra baltojo cukraus, miltų, druskos, pipirų, kofeino, grybų ir pomidorų. Nors gražuolė teigia, kad pradžia šios dietos nebuvo lengva, tačiau už kelių savaičių, atsisakytų produktų net nebesinorėjo.
Lily Aldridge – maisto į namus pristatymo dieta.
Modelis užsisako maistą tiesiog į namus. Gražuolė teigia, kad čia geriausia dieta, kokia tik gali būti, nes tau pačiai nereikia gaminti ir galvoti ką gaminti, nereikia terliotis virtuvėje, paprasčiausiai maistas tau atvežamas į namus ir jau gali mėgautis pusryčiais, pietumis ir vakariene. Gražuolė užsisako ekologiško, vegetariško maisto visai savaitei, taip modelis privalo laikytis dietos ir maitintis sveikai, nes maistas būna jau užsakytas.
Carolyn Murphy – šarminė dieta.
Šarminė dieta – tai dieta , kuri riboja rūgščius maisto produktus, siekiant pakeisti kūno PH lygį. Joje yra daug vaisių, ankštinių daržovių ir riešutų. Mėsos, žuvies, kiaušinių, pieno, grūdų ir alkoholio, šioje dietoje yra visiškai atsisakoma.
Miranda Kerr – dieta, pagal kraujo grupę.
Kerr teigia, kad laikantis specialios dietos pagal kraujo grupę, galima ne tik tobulinti savo kūną, bet ir pagerinti kraujospūdį, sumažinti cholesterolio kiekį ir apskritai stipriai pagerinti sveikatą, tuo pačiu gerinant ir savo vidinę būseną.
Bridget Malcolm – veganiška dieta.
Veganų dieta apima vaisius, daržoves ir grūdus. Jokių gyvulinės kilmės produktų joje negali būti. Modelis teigia, kad jei rūpinamasi mitybos pusiausvyra, organizmui, laikantis šios dietos, netrūks jokių maistingų medžiagų. Ši dieta ne tik tobulina kūną, bet ir „švarina“ vidų, apvalo sielą, skaidrina protą.