Priežastys, kurios yra neteisingos siekiant modelio karjeros

Viena iš priežasčių – tai būti žinomu. Visa skaudi tiesa ta – kad toli gražu ne visi modeliai tampa žinomi. Kai kurių modelių net neatpažįsta gatvėje, nebent jų veidai puošia garsių kompanijų „brendus“. Ne kiekvienas gali būti supermodeliu. Iš tūkstančio žmonių, kurie ateina į modelius, tik 1 procentas tampa supermodeliais. Liūdna, bet tai yra tiesa.
Siekti modelio karjeros vien dėl noro būti žinomam, nėra protinga. Žinoma, Jūs galite papulti į tą vieną laimingųjų procentą, tačiau reikia būti ir realistiškam bei suprasti kokia yra didžiulė konkurencija papulti į tą vieną procentą.
Kita priežastis – tai būti turtingu. Deja, ne visi modeliai uždirba daug pinigų. Raktas, kuris padėtų uždirbti didelę sumą pinigų – pasirašyti sutartis su žymiomis kompanijomis, sulaukti mados ir modelių pasaulio elito pripažinimo ir nuolat gauti užsakymus, už kuriuos moka didelius pinigus. O tai yra daug lengviau pasakyti nei padaryti.
Yra daugybė modelių, kurie prie modelių darbo dar turi ir kitą, papildomą darbą, nes kitaip tiesiog nepragyvena. Tai nereiškia, kad jie nėra sėkmingi modeliai, tačiau eiti į modelius vien dėl finansinės naudos – tai jau yra neteisingas ir neatsakingas požiūris.
Daug keliauti ir vaikščioti podiumu. Deja, pagrindinis dalykas, kuris lems ar modelis vaikščios podiumu – yra jo ūgis. Jei modelis yra žemaūgis – šansai, kad jis dalyvaus įvairių šalių mados pasirodymuose – lygus 0. Todėl siekti būti modeliu vien dėl noro daug keliauti ir vaikščioti podiumu (jei Jūsų ūgis neatitinka podiumo modelių ūgio reikalavimų) – yra absurdiška. Žinoma, ir žemi modeliai gali daug pasiekti, tačiau jie dažniausiai nedalyvauja mados pasirodymuose ir nevaikšto podiumu.
Būti ant žurnalo viršelio. Toli gražu ne visi modeliai patenka ant žurnalo viršelio. Nebent jie turi itin gerus agentus, kurie turi labai gerą reputaciją. Tačiau modeliui gauti tokį agentą – yra vienas iš sunkiausių iššūkių. Tai nėra taip paprasta, kad kiekvienas modelis galėtų pasisamdyti po tokį agentą. Todėl, jeigu modelis trokš modelio karjeros vien dėl to, jam greitai teks stipriai nusivilti, kada beieškant tinkamo agento, modelis pamatys, kad tai yra daug sunkiau padaryti nei pasakyti.