Modelis turi turėti nepriekaištingus bendravimo įgūdžius

Tai tikriausiai vienas didžiausių pranašumų, kuriuos gali suteikti modelio karjera – naudingi gyvenimo įgūdžiai, kurie yra lengvai pritaikomi besikeičiančioje aplinkoje, bendraujant su skirtingais žmonėmis.
Modelių agentūrai nėra nieko geriau, nei išgirsti gerus žodžius apie modelį iš fotografo lūpų, su kuriuo vyko modelio fotosesija. Tai ugdo didžiulį pasitikėjimą modeliu. Tai reiškia, kad modelis gali prisiimti atsakomybę ir profesionaliai atstovauti modelių agentūrą.
Yra buvę ne vienas atvejis, kada modelio netinkamas elgesys išmušė visą fotosesijoje buvusią profesionalų komandą ir jie, neatlaikę, tiesiog išsiuntė modelį namo. Būti pernelyg reikliam, užsispyrusiam ar rodyti savo principus fotografui ar kitiems žmonėms, su kuriais yra dirbama – tikrai gali turėti įtakos modelio sėkmei. Ir nesvarbu – kokia koja šiandien modelis atsikėlė iš lovos, jis vis tiek negali grubiai kalbėti, negali rodyti savo nepasitenkinimo viešai ir jokiais būdais jo bloga nuotaika negali matytis fotosesijos metu.
Tikriausiai visi yra girdėję istorijų, kada visai profesionalų komandai – fotografui, prodiuseriui, makiažo meistrams, stilistui ir kitiems – tenka laukti modelio kol jis atvyks į fotosesiją. Kai kuriais atvejais jie ir laukia, žinoma, tai būna ne paprastas modelis, o tikrai sėkmingas ir žinomas. Būtent dėl šios priežasties komanda nusileidžia ir palaukia vėluojančio modelio bei taikstosi su jo kaprizais, tačiau apie tai greitai pasklinda gandai ir vėliau dirbti su tokiu modeliu nebenori niekas.
Lygiai tokios pačios taisyklės galioja ir modeliams, kurie dirba savarankiškai ir nepriklauso modelių agentūrai. Jie lygiai taip pat turi būti diplomatiški ir elgtis kaip profesionalai. Tuos modelius, kurie sugeba suprasti klientą, suprasti ko nori fotografas, su jais bendradarbiauti ir stengtis nuoširdžiai parodyti viską ką moka geriausiai, klientai ir fotografai greitai įsimena ir vertina. Tokie modeliai jau turi didelį pranašumą prieš savo konkurentus.