Modeliavimas su breketais – ar įmanoma?

Dažniausiai modeliui, nešiojančiam breketus ir norinčiam tęsti modelio karjerą, gali kilti sunkumų. Modeliai, nešiojantys breketus – neturi didelės paklausos modelių industrijoje.
Modeliai, kurie nešioja breketus gali būti tinkami įvairioms reklamoms apie dantų gydymą, gydymo įstaigas ir t.t. Tačiau jų nėra tiek daug, kad modeliai su breketais turėtų pakankamai užsakymų.
Jeigu tikitės modelių agentūros atstovavimo – nenustebkite, kad sulauksite neigiamo atsakymo. Tokia jau yra realybė – turėti modelį su breketais agentūrai yra pernelyg sunku ir išeikvojama daug laiko.
Tačiau, net ir būdami modeliai su breketais, gali rasti sau agentą, kuris norės su modeliu dirbti po to kai jis nusiims breketus. Tuomet modelis pateks į laukiančiųjų sąrašą – kas yra puiku. Modelių agentūra žinos, kad kai tik modeliui bus nuimti breketai, ji galės modelį atstovauti ir su juo dirbti. Tuomet modelis turės fantastišką šypseną, todėl vien dėl to modelių agentūra bus suinteresuota su juo dirbti. Tiesiog modeliams reikia būti kantriems ir išlaukti kada jų breketai bus nuimami. Tačiau, jeigu modelis nenori laukti, jis gali bandyti eiti į modelių atrankas ar į modelių agentūras būdamas ir su breketais. Juk niekada negali žinoti, galbūt Jūs ir būsite ta išimtis.
Jeigu modelis dar neturi breketų, tačiau dantistas rekomenduoja juos užsidėti, tuomet, prieš priimdamas sprendimą, modelis turėtų pasitarti su savo agentu arba modelių agentūra, kuriai jis atstovauja. Modelių agentūra gali nenorėti, kad modelis užsidėtų breketus, kadangi pasirašė su modeliu sutartį tokiu, koks modelis yra, tai reiškia, kad modelio šypsena modelių agentūrai tiko ir galbūt kitokia jau nebetiktų.
Tuo atveju, jeigu esate jau tvirtai pasiryžęs dėtis breketus ir manote, kad to tikrai Jums reikia, tuomet modelio karjeroje reikės padaryti pertrauką kol juos nešiosite. Tuo greičiausiai bus nepatenkintas Jūsų agentas arba modelių agentūra, nes reikės ištrinti Jūsų portfolio – juk portfolio nesimato Jūsų breketų.
Tačiau modelių agentūra laikinai galėtų Jus siūlyti dantų gydymo reklamoms, kurioms reikalingas modelis su breketais. Žinoma, tokių pasiūlymų nėra daug, todėl modelių agentūrai nelabai apsimokėtų tai daryti, tačiau pabandyti susitarti ir rasti geriausią sprendimą visiems – yra kur kas geriau nei nuleisti rankas ir manyti, kad, jeigu nešioji breketus, modelio karjera tau neįmanoma.