“EMMY” APDOVANOJIMŲ PUBLIKOS STILIUS, KURIS NEPALIKO ABEJINGŲ

Tai jau 69 – ieji televizijos apdovanojimai. Straipsnyje pateikiami tik keli didžiausią įspūdį palikę įvaizdžių pavyzdžiai, o pačiame renginyje jų buvo apstu.

Šį kartą ant raudonojo kilimo pasirodžiusios Amerikos žvaigždės tikrai nebijojo eksperimentuoti ir pristatė daugybę nematytų įvaizdžių. Tai buvo ir naujausių mados tendencijų kūriniai ir 9 – ojo dešimtmečio atgarsiai. Stiliaus kartelė šioje apdovanojimų ceremonijoje buvo užkelta tikrai labai aukštai. Žvaigždžių įvaizdžiuose netrūko nei blizgesio, nei spalvų gamos, nei plunksnų… Tikrai buvo galima pamatyti daug įdomių dizainerių improvizacijų. Dažniausiai pasikartojusios pateikiamos ir šiame straipsnyje.

Sidabriniai, metaliniai atspalviai. Viskas, kas tik blizga, tikrai visada traukia akį, o šį kartą ir atrodė stulbinamai. Nė viena blizgų įvaizdį pasirinkusi žvaigždė neprašovė pro šalį ir iš mados ekspertų sulaukė tik liaupsių.

Kostiumai su kelnėmis. Žavios gražuolės tikrai sugebėjo įrodyti, kad kombinezonai ir kelnių kostiumai savo elegancija gali prilygti žemę šluojančioms suknioms. Stilingi kelnių kostiumai ir prie jų priderinti aksesuarai sulaukė daug dėmesio ir labai paįvairino renginio svečių stilių.

Rožiniai atspalviai. Visos damos, pasirinkusios rožinę spalvą atordė tiesiog stulbinančiai. Tai patvirtina faktą, kad rožinė ir toliau stabiliai laiko savo metų spalvos titulą. Puikiai atrodė visi rožiniai atspalviai, pradedant labai neryškiais pasteliniais ir baigiant itin ryškiais sodriais rožiniais akcentais.

Plunksnos. Šį kartą ant raudonojo kilimo buvo galima išvysti visokių plunksnų variacijų. Vienos žvaigždės rinkosi juodas sukneles, puoštas plunksnų imitacijomis ar net sukneles nusėtas plunksnomis per visą jų ilgį, o kitos išdrįso pasidabinti įvairiaspalviais plunksnų kostiumais. Stilingai atrodė ir suknelės, puoštos visomis spalvomis žaižaruojančiomis plunksnomis.

Balerinos. Suknelės su pūstu trumpintu sijonu sulaukė kaip niekada daug žvaigždžių susidomėjimo. Jas rinkosi įvairaus amžiaus atstovės ir visos atrodė savaip žaviai. Balerinos labai geras pasirinkimas norint atrodyti stilingai, jaunatviškai ir elegantiškai.

Daugiausiai dėmesio sulaukę įvaizdžiai mūsų nuotraukų galerijoje. Pasižvalgykite ir pasisemkite idėjų sau.