MIRANDA KERR ATSKLEIDĖ SAVO GROŽIO PASLAPTĮ

Modelis, mama, verslininkė… Miranda suspėja viską, o taip pat atranda laiko pasirūpinti savo grožiu. Ši moteris puikiai žino, kad grožiui puoselėti nepakanka vien tik geros kosmetikos. Grožis, pasak jos, tai įvairių sudedamųjų visuma. Reikia sveikai maitintis, vengti streso, gerti daug vandens, sportuoti.. M. Kerr atskleidė kelis savo grožio puoselėjimo ritualus.

REGULIARIAI LANKYTIS SAUNOJE
Apsilankymai saunoje modeliui labai patinka, todėl ten ji vaikšto reguliariai. Pagrindinė teigiama sąvybė, kurią įvardina M. Kerr yra saunos detoksikuojantis poveikis. Modelis pastebi, kad saunos pagalba lengviau atsiveria poros, nuo kūno pasišalina įvairūs nešvarumai ir negyvos odos ląstelės.

MANKŠA IR MEDITACIJA KIEKVIENĄ RYTĄ
Labiausiai modelis mėgsta jogą arba pilatesą. Kiekvieną rytą tam skiria maždaug 20 minučių. Kalbant apie meditaciją, jai patinka čakrų meditacija, kurios dėka visą dieną jauti pozityvią energiją. Po tokio prasmingo ryto, modelis turi energijos visiems savo planams įgyvendinti.

VANDENS SU CITRINA GALIA
Šilto vandens stiklinė, pagardinta pusės citrinos sultimis – taip atrodo Mirandos rytas. Toks gėrimas padeda pažadinti virškinimo procesus, valo, gerina imuninę sistemą, reguliuoja pH lygį. Citrina ir vanduo tai tikras sveikatos šaltinis, modelis tai puikiai žino, todėl niekada neapleidžia šio savo įpročio.

AROMATERAPINĖS DULKSNOS NAUDOJIMAS
Kadangi modelis tiki aromaterapijos poveikiu, kiekvieną dieną net kelis kartus per dieną ja purškia veidą. Labiausiai ji mėgsta levandų, rožių, citrusinę dulksnas. Jos drėkina odą ir suteikia jai švytėjimo, prideda energijos. Nakčiai Miranda dulksna purškia ne tik veidą, bet ir savo pagalvę.

MASAŽAS SAUSU ŠEPEČIU
Tai dar vienas kasdienis modelio įprotis. Toks masažas pagerina kraujo cirkuliaciją, padeda pašalinti nuo odos negyvas ląsteles, o pačiai odai išlikti švelniai. Tokį masažą modelis pradeda nuo pėdų ir kyla aukštyn. Kaip pati teigia, tai puikiai paskatina detoksikaciją.

VEIDO ODOS KAUKĖ – KARTĄ PER SAVAITĘ
Kasdienė veido odos priežiūra yra tikrai paprasta – modelis naudoja prausiklį, toniką, daug drėkinamojo kremo. To kasdienei priežiūrai tikrai užtenka, bet kartais reikia ir daugiau procedūrų. Kas savaitę Miranda sau atlieka valomąją veido procedūrą, naudodama valomąją kaukę. Ji padeda pašalinti nešvarumus, kurių per savaitę nepašalino prausiklis.