GARSŪS MODELIAI DAŽNAI TAMPA IR VERSLININKAIS

Nors sričių yra įvairių, modeliai, o ypač dailiosios lyties atstovės, renkasi savo idėjas realizuoti drabužių, kosmetikos ar parfumerijos srityse. Šati kelios labiausiai išgarsėjusios moterys, ne tik kaip modeliai, bet ir kaip verslininkės.

Modelis iš Brazilijos Giselle Bundchen kuria ekoligišką veido kosmetiką “Sejaa Pure Skincare”. Taip pat ji yra sukūrusi atvirų batelių kolekciją “G2B”.

Kate Moss ne tik vienas ryškiausių modelių aukštosios mados pasaulyje. Ji taip pat žinoma kaip drabužių dizainerė, kurios kolekcijos būna išgraibstomos labai greitai. Negana to, Kate dar kuria ir kvepalų liniją. Visos veiklos jai sekasi tikrai puikiai.

Gražuolė Naomi Campbell yra sukūrusi drabužių liniją “Naomi 284”. Šie drabužiai net kelis kartus pigesni nei jau aptarta Kate Moss kolekcija. Taip pat Naomi tikrai žinoma dėl savo kuriamų kvepalų, kurių yra jau net kelios rūšys.

Cindy Crawford verslas kiek kitoks, nei daugumos modelių. Ji kaip ir Giselle Bundchen kuria kosmetikos liniją, bet turi dar ir kitokių darbų. Modelis kuria baldus ir kitas interjero prekes, dekoracijas, kurios visos tikrai atspindi prabangą mėgstančios Cindy skonį.

Modelis iš Kanados Coco Rocha taip pat yra ir drabužių dizainerė. Kadangi ji pati 1800 – ųjų stilių ir eleganciją, visos jos kolekcijos būtent tai ir atspindi.

Netradicinių bruožų modelis Agyness Deyn taip pat turi papildomą veiklą – savo vardinę drabužių liniją. Jos kuriami drabužiai atspindi tai, ką mėgsta pati gražuolė, todėl visose kolekcijose gausu suknelių, skarelių ir tamprių.

Amerikiečių supermodelis Erin Wasson – dar viena gražuolė, kurios vardas žinomas ne tik modelių pasaulyje. Erin sėkmingai kuria savo drabužių liniją, kuri pardavinėjama didžiausiuose britų prekybos centruose.

Helena Christensen savo verslą vysto kartu su drauge Leif Sigersen. Jos kuria drabužius. O bendra veikla leidžia ir kartu smagiai leisti laiką. Helena be modelio darbo, drabužių linijos kūrimo, dar turi ir antikvaro parduotuvę Manhetene.

Gražuolė Elle Macpherson be modelio darbo dar kuria apatinį trikotažą. Jos kuriamais apatniais prekiaujama Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Elle kurtos liemenėlės, pižamos ir kiti apatiniai bei miego drabužiai tikrai žavi moteris.

Modelis Miranda Kerr pati labai kruopščiai prižiūri savo odą, galbūt todėl papildoma jos veikla po modelio darbo ir yra odos priežiūros priemonės. Ji kuria visiškai organinės kilmės kosmetikos priemones ir rekomenduoja visoms moterims rinktis kuo natūralesnius produktus.

Modelis Erin O’Connor, daugelio žinoma kaip Anglijos rožė, taip pat neapsiriboja vien modelio darbu. Ji kartu su dainininke Jamelia kuria plaukų priežiūros liniją.