fbpx
Penktadienis, 07 balandžio 2017 13:32

Naujausia Agnės Kuzmickaitės kolekcija

Agnė Kuzmickaitė yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir Milane, Kijeve, Paryžiuje. Šį kartą savo darbų pristatymą ji surengė Lietuvoje – "Menų spaustuvėje".


Vienu metu buvo pristatytos net dvi naujausios dizainerės kolekcijos: pavasariui – vasarai ir rudeniui – žiemai. Panašu, kad vakar vakare vykęs renginys nepaliko abejingų.
Šis renginys jau penktasis dizainerės karjeroje. Šį kartą jis ypač ryškus ir efektingas. Viso kolekcijos pristatymo metu buvo kuriamas trimatės erdvės efektas, draugeliais, raukiniais ir plunksnomis puošti rūbai tarsi kalbėjo patys už save. Kuzmickaitės skiriamasis bruožas – drugeliai – šį kartą buvo įvairiausių formų ir tarsi plazdėjo ant demonstruojamų drabužių.
Pastebima, kaip pati dizainerė sakė, kad visada reikia suderinti praktiškumą ir konceptualumą, jei nori, kad drabužiai būtų mėgiami ir dėvimi, o ne tik tam kartui pažiūrėti. Būtent dėl to, kolekcijoje aptinkama daug šio sezono tendencijų apraiškų. Tai ir per didelio tipo rūbai, ir sendinti džinsiniai audiniai, odinės detalės....
Naujųjų kolekcijų pavyzdžiai pateikiami nuotraukų galerijoje.

Paveikslėlių galerija

Skambinti