Pagrindiniai reikalavimai „Viktoria’s Secret“ angelams

Mados šou, kelionės, pelningi kontraktai – kas gi nenorėtų patekti į tokį elito klubą? Tai ką gi reikia padaryti , kad taptum „Viktoria’s Secret“ modeliu, neskaitant dangiškų kūno formų, švytinčios odos ir seksualios išvaizdos. Pagrindiniai reikalavimai, norint tapti angelu, yra:
Amžius: nuo 18m. Iki 30m.
Būti sveikoms ir puikios formos
Būti liekno kūno sudėjimo, tačiau ne per daug liekno (kaip būna įprasti podiumų modeliai) – 86x60x86.
Turite būti pasirašiusi sutartį su garsia modelių agentūra. „Viktoria’s Secret“ priima į savo „angelų kluba“ tik tada , kai modelį rekomenduoja kokia garsi modelių agentūra.
Dalyvaukite „Victoria’s Secret“ kastinguose.
Turi tapti matoma, sukurti apie save įvaizdį visuomenei.
Viktoria’s Secret“ angelų darbas yra kur kas didesnis nei paverst maudymosi kostiumėlį pritrenkiančiu. Jos yra „Viktoria’s Secret“ veidai ir turi tą vardą tinkamai atstovauti. „Viktoria’s Secret“ modeliai turi būti pasiekiami, prieinami, t. y. Turi būti patogu su jais susisiekti, būtų matomi, jie turi būti patikimi ir atsakingi, nes dauguma „Viktoria’s Secret“ modelių jau yra mamos, turi šeimas, todėl naktiniai vakarėliai ar triukšmingi vėlyvi susibūrimai – ne joms. „Viktoria’s Secret“ angelai, taip pat turi ne tik laikytis sveikos gyvensenos, bet ir ją propaguoti, t. y. dalintis socialiniuose tinkluose apie savo sveikus mitybos bei sporto įpročius.